0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  AOC Q27G2S

  AOC Q27G2S
   
  Výrobce
  AOC
  Kód
  K076887

   Podrobnosti o produktu

    

    

   VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁL NAPLNO AOC Q27G2S/EU

    

   • ÚHLOPŘÍČKA (V PALCÍCH) 27
   • ROZLIŠENÍ PANELU 2560x1440
   • OBNOVOVACÍ FREKVENCE 165 Hz
   • DOBA ODEZVY MPRT 1 ms
   • TYP PANELU IPS
   • TECHNOLOGIE SYNCHRONIZACE (VRR) Adaptive Sync
   • NASTAVENÍ VÝŠKY (MM) 130mm
   • NÍZKÉ VSTUPNÍ ZPOŽDĚNÍ

    

    

   Monitor Q27G2S/EU se vyznačuje 27" IPS panelem s rozlišením QHD 2K, který zobrazí vaši oblíbenou hru s úchvatnou grafikou. Rychlá obnovovací frekvence 165 Hz, doba odezvy 1 ms MPRT a kompatibilita s technologií G-Sync zajišťují zachování čistého a ostrého obrazu bez ohledu na to, jak tuhé budou vaše herní týmové boje!

   Q27G2SEU_IO.pngAOC_27G2_PV_-FRONT.pngAOC_27G2_PV_FTL.png

    

   ROZLIŠENÍ QHD

   Rozlišení Quad HD (QHD) 2 560 x 1 440 zajišťuje vynikající kvalitu obrazu a ostrý obraz zachycující i ty nejjemnější detaily. Širokoúhlý poměr stran 16 : 9 poskytuje množství prostoru pro zábavu i práci, a navíc umožňuje vychutnávat hry nebo filmy v jejich původní velikosti.

   PANEL IPS

   Panel IPS zajišťuje vynikající podání obrazu s naprosto přirozenými, přesto však brilantními a přesnými barvami. Odstíny barev zůstávají stále stejné bez ohledu na to, pod jakým úhlem obraz na displeji sledujete.

   165HZ OBNOVOVACÍ FREKVENCE

   Obnovovací frekvence 165 Hz, více než dvojnásobek průmyslového standardu 60 Hz, zajišťuje hedvábně plynulý chod her. Využijte potenciál vaší grafické karty. Zapomeňte na trhání obrazu a rozmazávání pohybu. Zažijte, jak se vaše reflexy stávají součástí akce. Nikdy se nedívejte zpět.

   1MS MPRT – DOBA ODEZVY POHYBLIVÉHO OBRAZU

   MPRT je zkratka pro dobu odezvy pohyblivého obrazu. Technologie MPRT vypíná a zapíná podsvícení monitoru při změnách obrazu. Díky zkrácené době zobrazení snímku na monitoru se snižují efekty duchů a rozmazání, což vede k hladšímu a plynulejšímu hernímu zážitku.

   VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝ STOJAN

   Na vašem blahu nám záleží. Proto tento monitor nabízí možnost nastavení výšky, které pomůže najít dokonalou polohu během práce, hraní her nebo sledování videí. Přizpůsobení monitoru AOC vašim potřebám pomáhá nejen snížit únavu a udržet vaše tělo zdravé. V konečném důsledku pomáhá vám a vašemu týmu dosáhnout lepších výsledků při jakékoli činnosti.

   MOŽNOST OTÁČENÍ

   Díky své otočné funkci může být monitor přestavován o 180° z režimu zobrazení na šířku do režimu zobrazení na výšku, což je užitečné zejména při jeho používání na DTP pracovištích

   NÍZKÉ VSTUPNÍ ZPOŽDĚNÍ

   Podpořte své reflexy zapnutím režimu AOC Low Input Lag. Zapomeňte na grafické parádičky: tento režim nastaví monitor na extrémní dobu odezvy za účelem maximálního využití výhod ovládání citlivé spouště.

   6 HERNÍCH REŽIMŮ

   Přizpůsobte svůj monitor konkrétní hře pouhým stisknutím tlačítka. Můžete přepínat nastavení mezi integrovanými předvolbami pro FPS, RTS či závodní tituly nebo si nakonfigurovat své ideální podmínky a uložit je. Ovládací klávesnice AOC umožňuje rychlé a snadné přepínání profilů nebo úpravu funkcí.

   TECHNOLOGIE AOC GAME COLOR A SHADOW CONTROL

   Vyveďte souboje ze stínů díky technologiím AOC Shadow Control a AOC Game Color! Upravte úrovně šedé a dosáhněte lepších detailů obrazu. Zesvětlete tmavé oblasti nebo je během hraní opět ponořte do tmy, aniž by byl ovlivněn zbytek obrazu.

   FUNKCE DIAL POINT ZARUČUJÍCÍ PŘESNĚJŠÍ A PRECIZNĚJŠÍ MÍŘENÍ

   Funkce Dial Point umístí do středu obrazovky indikátor míření, který pomáhá hráčům u akčních stříleček (FPS) rychle a přesně zaměřit nepřátele.

    


   Zařazení produktu