0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  Bazar! Electrolux LFP216S - důlek na přední straně lišty, záruka 24 měsíců

  Bazar! Electrolux LFP216S - důlek na přední straně lišty, záruka 24 měsíců
   
  Výrobce
  ELECTROLUX
  Kód
  K073678

   Podrobnosti o produktu

   poznámka k danému kusu - Jedná se o nové, nepoužité zboží. Poškozena je pouze lišta - důlek na přední straně, viz. foto.    

    

   Výsuvný vestavný odsavač par značky Electrolux je ideální volbou do každé moderní kuchyně. Tento odsavač nadchne kvalitním zpracováním i snadným ovládáním. O dokonalou čistotu vzduchu ve vaší kuchyni se postará účinný omyvatelný filtr. Tři stupně výkonu pak vždy přizpůsobí intenzitu sání vašim aktuálním potřebám. V neposlední řadě oceníte i úsporné LED osvětlení, které precizně osvětlí vaši pracovní plochu.

    

   Nenápadný, a přesto účinný pomocník

   Tento odsavač par má výsuvnou konstrukci, takže když jej zrovna nepoužíváte, zůstane zatažený uvnitř jednotky nad varnou deskou. Díky tomu nijak nenaruší design vaší kuchyně, natož aby vám nějak překážel. Provedení ve stříbrné barvě se navíc skvěle hodí ke všem barvám i materiálům, v nichž jsou kuchyně vyráběny.
   Nenápadný, a přesto účinný pomocník

   Intuitivní ovládání

   Odsavač par Electrolux vyniká velmi snadným ovládáním. Pouhým vytažením odsavače z jednotky se spustí automatický ventilátor a přístroj je tak okamžitě v provozu. Při vaření pak můžete jednoduše podle svých aktuálních potřeb regulovat intenzitu osvětlení i rychlost odsávání. Ta je rozdělena do tří stupňů podle výkonu. Ke změně nastavení stačí jenom stisknout tlačítko.   Intuitivní ovládání


   Čistý filtr pro čistý vzduch

   Odsavač par je vybaven hliníkovým filtrem, který je plně omyvatelný. Tento kvalitní filtr tedy v případě znečištění můžete důkladně umýt a zajistit si tak vždy svěží a zdravý vzduch ve vaší kuchyni. A z mytí filtru rozhodně nemusíte mít obavy – stačí houbička a prostředek na nádobí, případně jej můžete jednoduše vložit do myčky.
   Čistý filtr pro čistý vzduch

   LED osvětlení pro dokonalý přehled

   Odsavač par je vybaven moderním LED osvětlením, které vyniká nízkou spotřebou energie a dlouhou životností. LED osvětlení osvětlí pracovní plochu velmi jasným, avšak neoslňujícím světlem, takže budete mít absolutní přehled o dění na plotně.
   LED osvětlení pro dokonalý přehled

   Dokumenty