O společnosti

Kdo jsme
Provozovatelem internetového obchodu eldum.cz je společnost K24 International s.r.o. Na českém trhu společnost působí od roku 2008, prostřednictvím již zavedených obchodu K24.cz a K24.sk jsme obsloužili desítky tisíc spokojených zákazníků. Obchod eldum.cz je našim novým projektem, který se zaměřuje speciálně na oblast audio-video, domácí spotřebiče a foto.

Proč nakupovat u nás?
Na internetu existují stovky internetových obchodů, z nichž drtivá většina jsou "garážoví" prodejci, kteří stejně rychle jako vznikli tak rychle můžou i mizet.
Naše společnost je součástí velké mezinárodní skupiny Komputronik. Díky tomu máte jistotu, že se o Vás postaráme nejen před vyřízením objednávky, ale také v budoucnosti, pokud se vyskytne jakýkoliv problém se zakoupeným zbožím.

Skupina Komputronik
Komputronik působí od roku 1996 a během doby se stal jedním z největších maloobchodních prodejců v oblasti střední Evropy. V současnosti provozuje za hranicemi ČR síť více než 300 kamenných prodejen a řadu internetových obchodů. Obrat skupiny v roce 2011 přesáhl v přepočtu 6 miliard Kč.

 

 
 

 

 

Porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy

navštívené
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 


 
 
 


 

 

 
 
 
 
 


 

 

 
 
 
 
Košík
 

 

  
 
 


 


 

KONTAKTY

 

K24 International s.r.o.

U Studia 2253/20

700 30 Ostrava

Česká republika

pondělí - pátek

9:00 - 17:00

tel: 591 141 147

e-mail:[email protected]

 
 
 

 

INFORMACE

 
 
 
 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.