0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B

  DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B
   
  Výrobce
  DELONGHI
  Kód
  K065205

   Podrobnosti o produktu

    

   DINAMICA ECAM 350.55.B

    

    

     

    

   Na chvíli se zastavte a vychutnejte si lahodnou kávou připravenou v plnoautomatickém kávovaru Dinamica: moderní, elegantní design s intuitivním dotykovým ovládáním a LCD displejem. Vyberte si ze 4 přednastavených lahodných nápojů, včetně espressa a cappuccina, a zvolte své nastavení aroma a teploty. Propracované funkce přinášejí prvotřídní zážitek z kávy.

    

   SHRNUTÍ

    

   • Příprava kávových nápojů pouhým stisknutím tlačítka
   • Připravte si 2 šálky espressa současně
   • Automatický LatteCrema systém zajistí krémovou, mléčnou pěnu s ideální teplotou, která vydrží až do poslední kapky. Automatické čištění karafy na mléko
   • Vytvářejte nové recepty a přizpůsobte si aroma a množství díky funkci MY Menu
   • Elegantní černé provedení s dotykovým ovládacím panelem a LCD displejem

    

    

   HLAVNÍ FUNKCE

    

    

   LatteCrema Hot

    

   Exkluzivní technologie De’Longhi, která automaticky vyrábí vysoce kvalitní pěnu pro všechny horké nápoje jednoduchým stisknutím tlačítka.

    

    

   Vaše káva jedním dotykem

    

   Příprava jakéhokoliv nápoje je díky použití technologie jedním stisknutím snazší než kdy dříve. Pomocí tlačítka Moje funkce můžete vstoupit do speciální nabídky receptů, které lze snadno přizpůsobit a uložit, abyste si mohli pokaždé vychutnat dokonalý šálek kávy.

    

    

   Široká nabídka receptů

    

   Vychutnejte si své oblíbené nápoje připravené jediným dotykem. Volte ze široké nabídky možností přípravy nápoje s mlékem a kávou, včetně 6 receptů jedním dotykem.

    

     

   Čerstvá káva v každém šálku

     

   Vychutnejte si lahodnou kávu z čerstvě namletých kávových zrn před každou přípravou.

    

    

   Objevte De'Longhi

    

   Značka De'Longhi je světovým expertem na inovativní řešení pro přípravu kávy. Je symbolem vyspělé technologie a spolehlivosti. De'Longhi je vášeň pro kvalitu a inovativní přístup k designu, předávaný z generace na generaci, ale především je to láska ke kávě - aromatické, sametové a nekompromisně nejlepší!

    

    

   De'Longhi je rodinná společnost s italskými kořeny a více než stoletou tradicí. Působíme ve 140 zemích a patříme mezi světové experty na inovativní řešení přípravy kávy. Společnost nese jméno svého majitele Giuseppeho De'Longhiho. De'Longhi je víc než jen káva. Je to vášeň pro kvalitu a italský přístup k designu, který se dědí z generace na generaci. Kolébkou vzrušujícího příběhu kávy je Treviso, poeticky nazývané coretese citta' neboli zdvořilé město. Proč? Není to jen místo, jehož atmosféru si vychutnávala benátská aristokracie. Právě v Trevisu se zrodila společnost De'Longhi.

    

    

   Nový kávovar De'Longhi připravuje kávu podle 10 receptů!

    

   Automatické espresso ECAM 350.55.B je ideální volbou pro milovníky dobré kávy připravené v pravém italském stylu. Kávovar Dinamica De'Longhi je navržen tak, aby splnil všechna očekávání znalců kávy. Stisknutím jediného tlačítka vám umožní připravit italskou klasiku: aromatické espresso, dlouhou kávu, doppio, ristretto nebo espresso lungo, stejně jako širokou škálu káv s mlékem: od lahodného cappuccina a dokonalého latte macchiato až po krémové caffellatte. Díky rozsáhlé funkci Moje káva si budete moci každý recept přizpůsobit podle svých představ: zvolit poměr mléka a kávy i sílu nápoje.

     

   Až 10 receptů na kávu

    

   Pravé italské espresso nebo lahodné latte macchiato? Dinamica pro vás připraví kávu podle 10 receptů. Od lahodné kávy vás dělí jen okamžik: vyberte si typ nebo použijte nabídku nápojů na novém a intuitivním LCD displeji.