0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010

  ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010
   
  Výrobce
  Eta
  Kód
  K076298

   Podrobnosti o produktu

    

   Tyčový vysavač ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010, bílý/modrý

    

   Výkonný tyčový a ruční vysavač 3 v 1 s mopem s výdrží až 50 minut na jedno nabití. Li-ion akumulátor 18 V, elektrický rotační kartáč a LED osvětlení.

     

    

   Úklid bude s vysavačem ETA Moneto Aquaplus naprostá hračka. Nejen, že podlahu díky stálému sacímu výkonu efektivně vysaje, ale s mopovacím nástavcem ji zároveň i vytře! Vysávání a vytírání tak zvládne jedním tahem. Díky technologii CLICK & CLEAN je nasazení a odejmutí mopovacího nástavce snadné a intuitivní.

    

   Výkonný pomocník pro všechny povrchy

    

   Vysavač ETA Moneto Aquaplus se přizpůsobí každému povrchu. K tomu mu pomáhá praktické nastavení mezi dvěma sacími výkony. Nižší výkon využijete na tvrdé podlahy a vyšší zase oceníte při vysávání koberců. Na všechny nečistoty vám posvítí praktické LED osvětlení, díky kterému nevynecháte žádné smítko!

    

   S výkonným 18V Li-ion akumulátorem můžete uklízet až 50 minut bez přerušení. Nabití následně probíhá v přiložené nabíjecí základně a trvá cca 4-6 hodin.

    

   Pokud se rozhodnete podlahu i vytřít, poslouží vám k tomu 150ml mopovací nástavec, se kterým vytřete až 40 m2. Umývání podlahy bude nyní snadnější než kdy dříve a v porovnání s klasickým mytím podlah zároveň ušetříte nemalé množství vody.

    

   kvalitní filtraci se postará cyklonový filtrační systém a HEPA filtr, který zachytí i ty nejmenší mikročástice. Prach a nečistoty zůstanou tam, kde mají a nebudou zatěžovat vaše ovzduší.

    

   Příslušenství pro všechny úklidové výzvy

    

   S důkladným úklidem vám pomůže elektrický rotační kartáč, který je ideální pro vysávání parket a dalších tvrdých podlah, jako jsou linolea, dlažby či plovoucí podlahy, ale poradí si i s kobercem s nízkým vlasem.

    

   Mopovací nástavec je speciálně navržen pro snadnou údržbu všech druhů tvrdých podlah, jako je dřevo, linoleum, vinyl či plovoucí podlahy.

    

   Štěrbinová hubice vám usnadní úklid v těžko přístupných místech, jako jsou například žebra radiátorů nebo vysávání za nábytkem.

    

   Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

    

    Praktický a skladný

    

   O celém procesu úklidu budete mít naprostý přehled díky kontrolkám provozu a stavu baterie. Ergonomická rukojeť krásně padne do ruky a zajišťuje tak pohodlné používání. Vysavač ETA Moneto AquaPlus můžete prakticky uskladnit kdekoliv potřebujete. Rukojeť totiž můžete jednoduše sklopit a díky nízké hmotnosti vysavače jej uložíte i do skříně.

    

   Technické parametry:

   • Doba provozu 50 min
   • Hlučnost 80 dB
   • Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.55 l
   • Zdroj energie aku (Li-ion)
   • Typ filtrace bezsáčkový
   • Ruční a tyčový vysavač 2v1 Ano
   • Osvětlení na hubici Ano
   • Mokré čištění Ano

    


   Zařazení produktu