0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  Logitech G29 Driving Force 941-000112

  Logitech G29 Driving Force 941-000112
   
  Výrobce
  LOGITECH
  Kód
  K019605

   Podrobnosti o produktu

   Logitech G29 Racing Wheel

    

    

   Pro PlayStation 3 a PlayStation 4

   Vylepšete ovládání své konzole

   Po přidání volantu Driving Force do vašeho výběru ovladačů již nikdy nebudete chtít znovu závodit sběžným ovladačem.

   Herní volant G29 byl vyvinut pro nejnovější závodní hry pro konzole PlayStation®4 nebo PlayStation®3. Volant G29 Driving Force je rovněž kompatibilní spočítačem PC díky Logitech Gaming Software.

    

   Zpětná odezva se dvěma motory

   Ucítíte každý přenos váhy či klouznutí gumy

   Ucítíte pneumatiky vkaždé zatáčce a na každém typu povrchu, každé nedotočení či přetočení, driftování a mnoho dalšího. Výkonná dvoumotorová zpětná odezva realisticky simuluje silové efekty, takže budete moci přesně reagovat.

    

    

   Kvalitní provedení

   Odolné závodní materiály, které snesou vše

   Volant Driving Force bez potíží snese napětí závodní akce a byl vyroben pro dlouhodobou spolehlivost. Volant G29 je vybaven masivními ocelovými kuličkovými ložisky vhřídeli volantu a pákovými spínači a pedály znerezové oceli. Závodní volant je potažen vysoce kvalitní, ručně šitou kůží, která evokuje dojem volantu výkonného závodního vozu, a umožňuje pohodlnější a jistější úchop.

    

   Šnekové převody bez vůle

   Pro jisté, plynulé a přesné ovládání

   Volant vám umožní výjimečně plynulé, tiché a přesné zatáčení. Šnekové převody byly vytvořeny podle vzoru převodů používaných vautomobilových převodovkách za účelem snížení nežádoucího hluku a vibrací. Redukce vůle udržuje volant a pedály vklidové poloze pro dosažení maximální přesnosti řízení. Volant G29 Driving Force Racing Wheel disponuje spolehlivým snímačem otáčení sdlouhou životností fungujícím na principu Hallova efektu, využívajícím magnetická pole pro určení polohy volantu.

    

   Snadno přístupné herní ovládací prvky

   Ovládání přímo na dosah ruky

   Všechny ovládací prvky máte pohodlně na dosah. Ovladač D-Pad, tlačítka a pákové spínače jsou integrovány do závodního volantu. Indikátory LED umístěné přímo nad středem volantu vás informují, kdy je přesně třeba přeřadit o stupeň nahoru nebo dolů. Můžete tak udržovat maximální akceleraci, aniž byste museli spouštět oči zdráhy. 24polohový otočný volič a tlačítka +/- vpřední části volantu vám dále umožní doladit předvolby řízení.

    

   Citlivá podlahová jednotka s pedály

   Nastavitelná pro zajištění maximální kvality ovládání

   Udržujte realističtější polohu těla při řízení díky samostatné podlahové jednotce spedály sintegrovaným plynem, brzdou a spojkou. Volant G29 Driving Force vám umožní pohodlně brzdit, zrychlovat a řadit stupně podobně jako ve skutečném voze.

   Nelineární brzdový pedál imituje projev brzdového systému citlivého na tlak pro ještě pohotovější a přesnější odezvu brzdění. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů polohovat, čímž usnadníte provádění manévrů pata-špička.

   Díky pogumované základně pro tvrdé povrchy a patentovanému výsuvnému úchytnému systému na koberec zůstanou pedály přesně tam, kam je položíte.

    

   Bezpečné uchycení

   Výkon, který zůstane tam, kde jej potřebujete

   Řiďte bez obav díky vědomí, že se volant při agresivních manévrech neposune. Závodní volant lze bezpečně připevnit ke stolu nebo závodní soupravě prostřednictvím integrovaných úchytek či upevňovacích bodů pro šrouby.

    

   Otáčení v rozsahu 900

   Pro realistické zatáčení na dráze

   Otáčení v rozsahu 900 stupňů (od dorazu kdorazu) volantu G29 Driving Force umožňuje otočení volantu o dvě a půl otáčky. To je stejný rozsah pohybu jako u volantu skutečného vozu.

    

   Pruh na volantu

   Zůstaňte orientováni správným směrem

   Prostřednictvím vizuální pomůcky ve vašem periferním vidění snadno uvidíte, zda je volant otočený. Pruh na volantu představuje vizuální indikátor, kterým směrem je volant natočen.

    

   Kompatibilní sdoplňkem řadicí páka Driving Force Shifter

   Přesné řazení rychlostí

   Dovybavte svou závodní soupravu pro dosažení těch nejrealističtějších zážitků. Přidejte do vaší sestavy závodního volantu 6rychlostní manuální řadicí páku Driving Force Shifter.

    

   Použité materiály

   Ramena volantu: Anodizovaný hliník
   Kryt volantu: Ručně šitá kůže
   Hřídel řízení: Ocel
   Pákové spínače: Leštěná nerezavějící ocel
   Upevňovací svorky: Nylon spříměsí skla
   Kostra a ramena pedálů: Za studena válcovaná ocel
   Čela pedálů: Leštěná nerezavějící ocel
   Pouzdra pístů pedálů: Polyoxymetylén (POM)


   Parametry

   Možnosti připojení

   Rozhraní zařízení USB 2.0
   Technologie propojení Kabel

   Software

   Podporované operační systémy Windows Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ult

   Technické detaily

   Barva Černá

   Vstupní zařízení

   Podporované herní platformy Playstation 3, PlayStation 4
   Typ zařízení Kola + pedály