0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  Samsung QE55Q80C

  Samsung QE55Q80C
   
  Výrobce
  SAMSUNG
  Kód
  K085958

   Podrobnosti o produktu

   Samsung QE55Q80C

     

   Hluboká černá a čistě bílá

     

   Díky přímému zónovému podsvícení je každý detail neuvěřitelně ostrý a barvy syté. Hustě koncentrované zóny podsvícení LED přesně upravují každou scénu a přinášejí hlubokou černou a čistou bílou pro ještě lepší zážitek.

     

    

   Trojrozměrná hloubka obrazu

    

   Vylepšení hloubky obrazu odráží vnímání hloubky obrazu lidským okem zvýšením kontrastu v popředí. Díky tomu jsou všechny detaily v popředí mimořádně realistické a jasné, zatímco pozadí zůstává beze změny. Pokud například sledujete dokumentární film o přírodě, technologie zvýrazní vrásky slona a pozadí ponechá přirozeně rozmazané, což by lidské oko udělalo.

    

    

   Inteligentní centrum pro správu zábavy

    

   Používání Smart Hub je ještě intuitivnější - nyní strávíte méně času hledáním a více sledováním nebo hraním. Zobrazený obsah je rozdělen do několika kategorií optimalizovaných podle vašich již existujících zájmů, takže vše, co hledáte, máte na dosah ruky.

    

    

    

   Pohodlná správa zařízení staré i nové generace

    

   Využijte funkci SmartThings a spravujte všechna svá zařízení pomocí dálkového ovladače, zatímco sledujete televizi. Díky této funkci televizor automaticky rozpozná a připojí se k různým zařízením v okolí - ať už jsou chytrá, mobilní a s připojením k internetu, nebo staré generace. Nyní můžete díky vestavěnému rozbočovači SmartThings Hub připojit kompatibilní produkty bez dalších zařízení.

     


   Zařazení produktu