Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

iusr
 
 
 
 
 

 

Sharp KC-930EUW


 

 

 

Sharp KC-930EUW

 Doporučujeme 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

SHARP 

KódK018207
Part No.
Záruka 24 měsíců
(12 měsíců pro firemní zákazníky) 
 
  
 
 

 

 

Čistička vzduchu Sharp KC930EUW s funkcí zvlhčování vzduchu

 
 
 

  •  
 

Popis a parametry


 

Čistička vzduchu s funkcí zvlhčování, čištění vzduchu pomocí Plasmaclusterové technologie, čištění 180 m3/h, zvlhčování 350 ml/h, HEPA filtr, uhlíkový filtr, nízká spotřeba (13 W), tichý provoz (pouze 43 dB), inteligentní režim – reaguje na změny podmínek v místnosti, pro místnosti do velikosti 21 m2.
Zařízení Sharp KC-930EUW je nesporným lídrem ve své cenové kategorii. Nabízí lepší řešení, než jakékoliv zařízení ve své třídě.


Čištění vzduchu

Vysoce účinný HEPA filtr a uhlíkový filtr odstraní z vzduchu téměř 100 % částic, až do velikosti 0,3 mikrometru. Zařízení je dodáváno s veškerými filtry, takže není třeba dalších investic po dobu dvou let. Zařízení disponuje senzorem indikujícím potřebu čištění nebo výměnu filtru. Inteligentní režim nastavuje intenzitu čištění vzduchu na základě aktuální koncentraci pachů. Během provozu používá čistička vzduchu Sharp s technologií Plasmacluster velké množství kladných a záporných iontů, které čistí vzduch podobně, jako probíhá přirozené čištění vzduchu v zemské atmosféře. Vyzářené ionty reagují se škodlivinami tak, že hydroxylové molekuly (OH-) na sebe vážou atomy vodíku (H+) ze škodlivin, čímž u nich dochází k rozpadu molekulární struktury a vzniká voda H2O. Jakmile je vodík (H+) z viru extrahován, virus přestane být aktivní a zanikne. Technologie Plasmacluster je účinná při zneškodňování bakterií, virů, tabákového kouře, spor plísní (Cladosporium a Aspergillus), rostlinného pylu, prachu, pachů, výfukových plynů. Mezi zneškodňované viry a bakterie patří např. dětská obrna, virus Coxsackie, Corona viry, stafylokok, E-coli. Technologie Plasmacluster udržuje správný elektrostatický náboj ve vzduchu – odstraní přebytečné kladné ionty, které produkují elektrické spotřebiče kolem nás.


Zvlhčování vzduchu

Zařízení obsahuje vodní filtr, takže můžete bez obav použít vodu z vodovodu. Nemusíte používat žádné chemické přísady, jako jsou bioabsorbenty nebo odvápňovací prostředky. Zvlhčování pomocí funkce AIR probíhá metodou objemového měření. Mikroskopické, neviditelné molekuly jsou rovnoměrně rozptylovány po celé místnosti, kde zvlhčovač pracuje. Zvlhčovač má velmi vysokou účinnost zvlhčování – 350 ml/h, což znamená, že denně může vydat až 8 litrů. Přístroj je vybaven indikátorem o nutnosti doplnit vodu. Přístroje Sharp jsou záměrně vybaveny menší nádobkou na vodu (tento model 2 litry). V případě častějšího dolévání vody nehrozí množení bakterií v nádobě a tím i jejich uvolňování do ovzduší.


Chlazení vzduchu

Pokud nádržku na vodu naplníte studenou vodou a ledem, můžete funkcí zvlhčování výrazně snížit teplotu v místnosti – od 2 do 6 stupňů, v závislosti na velikosti místnosti.


Jiné funkce

Odstraňuje z oblečení nepříjemný a nežádoucí zápach (např. kouř z cigaret). Odstraňuje zápach potu vnitřní části motorkářských přileb a desinfikuje polstrování. Efektivně suší obuv (zvláště koženou) a zabraňuje rozvoji potencionálně nebezpečných bakterií a plísní.


Certifikace účinnosti

Společnost Sharp testuje všechny své výrobky v laboratořích a výzkumných centrech po celém světě a pyšní se tak mnoha certifikáty o jejich účinnosti.


Specifikace

  • Nejlepší čištění vzduchu ve své třídě v poměru cena/výkon - 180 m3/h.
  • Nejlepší výkon zvlhčování ve své cenové kategorii - 350 ml/h.
  • Inteligentní režim reaguje na nepříjemné pachy v místnosti.
  • 3 režimy čištění (maximální, střední, tichý).
  • Indikátor čištění a výměny filtru.
  • Velmi nízká spotřeba energie - v průměru 13 W.
  • Životnost HEPA filtru a uhlíkového filtru 2 roky.
  • Nejtišší čistička vzduchu na trhu. Průměrná hlučnost je 39 dB (pro srovnání – hlasitost většiny domácích chladniček se pohybuje průměrně od 40 do 45 dB).
Barva:  bílá
Další charakteristiky 
Rozměry (š x h x v):  375 x 205 x 535 mm
Hmotnost a rozměry 
Hmotnost:  6,1 kg
Technické detaily 
Hlučnost:  48 dB
Ionizátor:  Ano
Počet rychlostí:  3
Vhodné pro místnosti do:  52,5 m3
Vstupní frekvence:  50 - 60 Hz
Vstupní napětí:  220 - 240V
Vzduchový výkon:  180 m3/h 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
 
 


 
 

 

 

Porovnat - 0 ks

 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy

navštívené
 
 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  
 
 
 


 
 
 


 

 

 
 
 
 
 


 

 

 
 
 
 
Košík
 

 

  
 
 


 


 

KONTAKTY

 

K24 International s.r.o.

U Studia 2253/20

700 30 Ostrava

Česká republika

pondělí - pátek

9:00 - 17:00

tel: 591 141 147

e-mail:[email protected]

 
 
 

 

INFORMACE

 
 
 
 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.