0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  iusr

  Sony WH-XB910N

  Sony WH-XB910N
   
  Výrobce
  SONY
  Kód
  K073968

   Podrobnosti o produktu

    

    

   Technologie EXTRA BASS™ pro neuvěřitelně hluboký a výrazný zvuk

    

   Sluchátka WH-XB910N s technologií pro potlačení okolního hluku vylepšují všechny nízké frekvence a poskytují výjimečné basy. Speciální basová trubicovitá struktura na krytu sluchátek a zvýšený tlak vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťují přesný a výrazný rytmus, který vylepší každou skladbu. Tato bezdrátová sluchátka zároveň zachovávají čistotu hlasu, a poskytují tak nádherně bohatý a vyvážený zážitek z poslechu. 

     

   Potlačení okolního hluku pro dokonalý zážitek z hudby

    

   Díky technologii duálního snímače hluku posouvají sluchátka WH-XB910N technologii digitálního potlačení okolního hluku na vyšší úroveň. Nyní můžete skutečně přestat vnímat svět kolem sebe a užít si vlastní večírek pro jednoho, kdy vám společnost bude dělat jen hudba. 

    

    

   Čisté hovory

    

   Díky technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje dva vestavěné mikrofony s pokročilým zpracováním zvukového signálu, poskytují sluchátka WH-XB910N mimořádně čistý a kvalitní zvuk při hovoru.

    

   Dodejte své oblíbené hudbě šťávu

    

   Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.

    

    

    

    

   Přesně takový zvuk, jaký si přejete

    

   Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony-Headphones Connect.

    

    

    

   Přirozenější okolní zvuk

    

   Sluchátka WH-XB910N se dvěma mikrofony s dopřednou a zpětnou vazbou zachytí více okolního zvuku. Užijete si přirozený poslech a současně zůstanete ve spojení se svým okolím. Aplikace Sony | Headphones Connect vám dokonce umožní upravit okolní zvuk tak, abyste potlačili šum, a přitom stále slyšeli to podstatné.

    

    

   Upraví zvuk podle toho, co právě děláte

    

   Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

    

    

   Naučí se vaše oblíbená místa

    

   Postupem času se adaptivní nastavení zvuku naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako jsou kancelář, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk danému prostředí.

    

    

   Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

    

   Baterie s výdrží až 30 hodin3 vám vystačí na vícedenní výlety a dlouhé festivalové víkendy. A pokud bude nutné narychlo doplnit energii, rychlé 10minutové nabíjení pomocí volitelného napájecího adaptéru AC vám zajistí až dalších 4,5 hodiny přehrávání.

     

   Ovládání na dosah ruky

    

   Změňte skladbu, upravte hlasitost a přijměte nebo uskutečněte hovor klepnutím nebo přejetím prstem po dotykovém panelu na boční straně sluchátek. Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby, takže uslyšíte okolní zvuk.

    

    

   Kompatibilní s aplikacemi Google Assistant a Alexa

     

   Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a další. Můžete také spustit asistenta Alexa, stačí vyslovit její název.4

    

   Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

    

   Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WH-XB910N rychle a bez námahy prostřednictvím funkce Bluetooth® se zařízeními se systémem Android™. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

    

    

   Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

    

   Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WH-XB910N s počítačem se systémem Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování. 

    

    

   Snadné přepínání mezi zařízeními

    

   Pro dosažení naprostého pohodlí lze sluchátka WH-XB910N s vícebodovým připojením spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému zařízení. Sluchátka je také možné rychle a plynule přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.

    

   Tak pohodlná, že zapomenete, že je máte na hlavě

    

   Dokonale padnou a udrží hudbu uvnitř

    

   Nastavením polohy posuvníku upravte sluchátka tak, aby vám dokonale padla, a si tak mohli užít hodiny pohodlného poslechu. Hudba zůstane uvnitř a okolní hluk venku, což zaručuje skvělý akustický zážitek.

    

   Hudba i pohodlí po celý den 

    

   Naše sluchátka WH-XB910N jsou opatřena měkkými náušníky oválného tvaru, takže nebudete muset nikdy přerušit svou oblíbenou hudbu, film nebo televizní pořad. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu zajišťují v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků výjimečně příjemné nošení.

    

    

   Skládací provedení je velmi praktické

    

   Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

    

    

   Pouzdro na přenášení pro snadné cestování

    

   Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

    

   Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

    

   Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.5

    

    

    

   Myslíme na udržitelnost

    

   Nejen, že jsou naše produkty stylové, jejich design také chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek WH-XB910N neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.6

    

   SPECIFIKACE A FUNKCE

    

   Nechte se pohltit basy jako v klubu a užijte si opravdový zážitek na hudebním festivalu díky vylepšenému potlačení okolního hluku a bezdrátové svobodě. Tato sluchátka Bluetooth® jsou pohodlná a umožní vám vychutnávat si hudbu po celý den a současně vás udrží v kontaktu s přáteli zásluhou vícebodového připojení a kvalitní, křišťálově čisté reprodukce hlasu při telefonních hovorech.

   • Zvuk EXTRA BASS™ a digitální potlačení okolního hluku

   • Technologie DSEE™ obnovuje zvuk s vysokými frekvencemi a postupné ztišení zvuku, k jehož ztrátě dojde při kompresi

   • S výdrží baterie až 30 hodin můžete poslouchat hudbu celý den

   • Snadné telefonování v režimu handsfree a hlasový asistent s probouzením slovem

   • Bezdrátová svoboda s technologií Bluetooth® a vícebodovým připojením

   REPRODUKTOR

   40 mm

   VSTUP(Y)

   Stereofonní konektor mini jack

   FREKVENČNÍ ODEZVA

   7 až 25 000 Hz (JEITA)

   FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)

   20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz), 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC 96 kHz, 990 kb/s)

   FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ OVLÁDÁNÍ) 

   7 až 25 000 Hz

   PASIVNÍ OVLÁDÁNÍ

   Ano

   DÉLKA KABELU

   Přibl. 1,2 m

   DSEE

   Ano


   Zařazení produktu